| Watts | 10W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,450 lm |
| Efficacy | 145 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS18L940-LW-CU/LC
LOT2T160/480/D10/5PR
FFLED39YB55/PCU
HALVS18L940-LW-CU/LC
LOT2T160/480/D10/5PR